+38 (093) 497-63-63 м. Київ, вул. Регенераторна 4 Понеділок - п`ятниця 9:00 - 19:00, субота 9:00 - 16:00

Про нас

Мета

 

Наш колектив вже не перший рік успішно працює на ринку сучасної кліматичної техніки і, створюючи сайт, ми в першу чергу дбали про зручність вибору товарів і про максимальної економії Вашого часу.


Головною метою нашого магазину є надання клієнтам можливості придбати якісний товар за найбільш розумною ціною. Ми вважаємо, що від кожної покупки потрібно отримувати почуття задоволеності і комфорту. Це безпосередньо залежить від рівня сервісу фірми-продавця і від її грамотної цінової політики. Сукупність цих факторів дозволяє випробувати позитивні емоції і відчути, що гроші витрачені не даремно.Колонки

Надійність: Всі товари, в нашому интерне-магазині відповідають міжнародним і українським стандартам.

Зручність: Ми забезпечуємо Вам доставку по Києву безкоштовно *. Ваше замовлення ми доставимо в максимально короткі терміни.

Професіоналізм: Наші фахівці давно працюють в сфері кліматичної техніки і знають про всі переваги та недоліки обладнання.

Ввічливість: Наша робота будується на ввічливому спілкуванні з покупцями, допомоги при виборі товару і своєчасній доставці.

Продовження мети

Вся Кліматтехніка, яку Ви знайшли на нашому сайті створена для того, щоб Ви відчували себе комфортно, в будь-яку погоду і пору року.

У нашому магазині представлений широкий асортимент (тільки якісної) кліматичної техніки. Придбавши у нас товар, Ви отримаєте на нього всі необхідні документи: гарантійні талони, інструкції та товарні чеки. Наші менеджери дадуть необхідну Вам консультацію, допоможуть підібрати потрібну Вам модель і оформлять доставку на Ваше день.

 

  • Нам подобається дарувати Вам якісний сервіс і створювати гарний настрій
  • Сподіваємося, що, відвідавши одного разу наш магазин, Ви повернетеся до нас знову
Все права защищены © 2021 Кондиционер-сервис