+38 (093) 497-63-63 м. Київ, вул. Регенераторна 4 Понеділок - п`ятниця 9:00 - 19:00, субота 9:00 - 16:00

Відгуки

Ваш відгук дуже важливий для нас:

Наш колектив вже не перший рік успішно працює на ринку сучасної кліматичної техніки і, створюючи сайт, ми в першу чергу дбали про зручність вибору товарів і про максимальної економії Вашого часу.

Головною метою нашого магазину є надання клієнтам можливості придбати якісний товар за найбільш розумною ціною. Ми вважаємо, що від кожної покупки потрібно отримувати почуття задоволеності і комфорту. Це безпосередньо залежить від рівня сервісу фірми-продавця і від її грамотної цінової політики. Сукупність цих факторів дозволяє випробувати позитивні емоції і відчути, що гроші витрачені не даремно.


Брав у кондиціонер в компанії Кондиціонер-сервіс, все на рівні, знижка, професійні хлопці монтажники, рекомендую! На фото мій кондиціонер до установки.

s12ftxg

Хочу сказати спасибі і поррекомендовать монтажника Діму з компанії Кондіціонерсервіс. Діма швидко і якісно встановив кондиціонер, запропонував хорошу ціну на сам кондиціонер. Кондиціонер встановив на правильні заставні і в відведеному місці, що не менш важливо. Всім рекомендую! Діма, величезне спасибі!

Татьяна КТ

Придбали кондиціонер Сooper & Hunter, прокладку траси замовляли на етапі ремонту. Отримали хорошу консультацію і вибрали досить стильний і потужний варіант (виявляється кондиціонер може і прикрашати кімнату smile). Установка - швидко і якісно, ціна приємна.

Ольга
Все права защищены © 2021 Кондиционер-сервис